O nás

Přepravujeme osoby a materiál po celé České republice i Evropě už od září roku 1998. S radostí zajišťujeme dopravu mj. mnoha školám a sportovním klubům a usilovně se tak snažíme podporovat děti a mládež všemi prostředky, kterými jakožto malá firma můžeme – například zajišťujeme transport za zvýhodněné ceny, spolupracujeme s institucemi, spolky a kluby dlouhodobě, dbáme na maximální bezpečnost během přepravy a usilujeme o přátelskou atmosféru. Také doprava materiálu a zboží je zásadním oborem činnosti naší firmy, spolupracujeme s českými i zahraničními společnostmi a pomáháme jim exportovat jejich zboží do celé Evropy. Jsme neustále připraveni vyrazit kdykoli a kamkoli. Dbáme na to, abychom našim zákazníkům vždy vyšli vstříc, vymysleli optimální řešení a dopravili je nebo jejich zboží spolehlivě a včas.

Snažíme se o maximální kompetentnost k přepravě Vás i Vašich zásilek. Přestože se na cestách dějí mnohdy nepředvídatelné události, nikdy se nám nestalo, že bychom nedojeli do cíle nebo nedoručili zásilku. Dokážeme si poradit, domluvit se slovem i písmem anglicky, německy a maďarsky, zvládáme vyřešit i nestandardní situace.

Jsme malá firma, rosteme pomalu a věříme, že jen tak můžeme podnikat odpovědně k lidem, přírodě i zdrojům. Jsme hrdí na naše poctivé podnikání. Nad vším co děláme, přemýšlíme. Proto například na našich vozech nenajdete reklamní polepy, zdá se nám, že reklam je všude kolem nás příliš a my Vás nechceme další obtěžovat. Vyhýbáme se dluhům a úvěrům, jelikož nechceme bezohledně vydělávat, abychom mohli platit za půjčky a úroky bankám, raději vydělané peníze investujeme do zvyšování kvality a zlepšování našich služeb pro Vás – naše zákazníky.